کیفیت آموزش در ترکیه

کیفیت آموزش در ترکیه

                                          ترکیه در چند دهه اخیر تمرکز بسیار زیادی بر آموزش داشته است و در حال حاظر توانسته است پیشرفت قابل توجهی در زمینه آموزش داشته باشد و دانشجویان زیادی را از کشور های مختلف جهت تحصیل به خود جذب کند . با ما همراه باشید تا اطلاعات مفید تری در رابطه با کیفیت آموزش در ترکیه را با شما در میان بگذاریم .

کشور ترکیه دارای دانشگاه هایی با سطح کیفیتی بسیار بالا میباشد ، همچنین قسمتی از فضای آموزشی این دانشگاه ها به صورت اروپایی میباشد . همچنین در چند سال اخیر در کشور ترکیه دانشگاه هایی که در آنها دوره ها به صورت زبان انگلیسی پیش میرود به سرعت در حال افزایش میباشد . دوره های این دانشگاه ها شامل رشته  های متعددی از جمله مهندسی ، پزشکی ، علوم انسانی بازرگانی و مالی میباشد . از این رو دانشگاه های ترکیه هرساله دانشجویان زیادی را از سراسر دنیا جهت تحصیل به خود جذب میکند .

دانشگاه های ترکیه با توجه به رتبه بندی سال 2014 توسط the times higher education brics و emerging economies در بین 100 دانشگاه برتر دنیا قرار بگیرد همینطور 3 دانشگاه ترکیه در لیست 10 دانشگاه برتر قرار بگیرند و در رتبه بندی (QS) در بین 800 دانشگاه برتر جهان 9 دانشگاه متعلق به کشور ترکیه میباشد و توسط موسسه metu  دانشگاه های ترکیه در لیست 1000 دانشگاه برتر دنیا قرار بگیرند .

ترکیه جهت پیشرفت هرچه بیشتر دانشگاه های خود عضو bologna process و همچنین پلتفرم های جهانی در سال 2001 شد به این شکل تمامی دانشجویان میتوانند ادامه مدرک تحصیلی خودشان را در دیگر کشور های اروپایی شروع کنند . همچنین این عضویت سبب شده تا مدرک تمامی دانشجویان در سراسر دنیا شناخته باشد و بتوانند مدرک خودشان را دریافت کنند . این کیفیت آموزش در ترکیه باعث شده تا هرساله تعداد دانشجویانی که به ترکیه می آیند افزایش بیشتری پیدا کند . جهت دریافت اطلاعات بیشتر کافیست باما در تماس باشید تا مشاوران مجرب ما با اطلاعات کامل آماده خدمات رسانی به شما باشند .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next