مشاغل پر در آمد درکشور ترکیه

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی دنیا ومخصوصا خاورمیانه که هر روزه دستخوش تغییرات بسیاری میباشد ، به بررسی مشاغل پر در آمد درکشور ترکیه می پردازیم .

با توجه به وضعیت حداقل دستمزد و شرایط زندگی در کشور ترکیه اهمیت شغل های پر درآمد روز به روز بیشتر می شود

اول از همه باید بدانیم که درآمد افراد در ترکیه هم مانند ایران وابسته به مهارت، تجربه، محل کار و….. متغییر میباشد ، در واقع درآمد برای بسیاری از افراد یکی از معیارهای غالب محسوب می شود بنابراین شغل های با حقوق و دستمزد بالا از جمله گزینه های جایگزین  و مهم در هنگام جستجوی شغل خواهند بود. همچنین هوشمندانه ترین کار این است که قبل از انتخاب یک شغل در مورد حرفه هایی که سود بالایی دارند اطلاعات لازم را کسب کنیم . ما در این پست درآمد متوسط بعضی از مشاغل پر در آمد درکشور ترکیه را به شما معرفی میکنیم

یکی از مشاغل پر در آمد درکشور ترکیه دکتر جراح است

جراحی جزو پردرآمدترین اقشار در ترکیه محسوب می‌شود. اگر چه درآمد این شغل بسته به مهارت و تجربه‌ی فرد میتواند متغییر باشد اما میشه گفت این افراد سالیانه به طور میانگین 450 هزار لیر درآمد دارند.

برنامه نویس کامپیوتر یکی دیگر از مشاغل پر در آمد به شمار می رود

برنامه نویسان در ترکیه درآمد بالایی دارند و همچنین از فرصت‌های شغلی بالایی نسبت به دیگر شغل‌ها برخوردارمیباشند . بطوری که حتی دولت ، دانش آموزان را به سمت تحصیل در این رشته تحصیلی تشویق می‌کند. برنامه نویسان سالیانه بطور متوسط 350 هزار لیر درآمد دارند.

وکالت از دیگر مشاغل پر در آمد درکشور ترکیه است

ترکیه یکی از کشورهایی است که مهاجران بسیاری را در خود جای داده و سالیانه از تمامی نقاط دنیا افراد بسیاری با اهداف مختلف وارد آن میشوند. دلیل اصلی حقوق و دستمزد بالای وکلا ، ارزش و درک بالای این افراد در زمینه کاری خودشان میباشد . افرادی که دراین رشته دارای تجربه کاری میباشند ، تقریبا 300 هزار لیر بطور متوسط درآمد دارند.

خلبان هواپیما یکی دیگر از این مشاغل محسوب می شود

خلبانی هم در کشور ترکیه و هم در کل دنیا جزو شغل‌های پر درآمد میباشد ، بطوری که خلبان‌های با تجربه به طور متوسط 300 هزار لیر در طول سال درآمد دارند.

مشاوران مالی نیز از در آمد بالایی برخوردارند

مشاوران مالی افرادی هستند که درآمد چشم گیری دارند که در این زمینه مدرک تحصیلی و تجربه بسیار حائز اهمیت بوده و پیشرفت این شغل در کشور ترکیه بسیار بالا میباشد . این شغل سالیانه بطور متوسط 250 هزار لیر درآمد دارند .

وجمله آخر

البته لازم به ذکر است که در تمامی مشاغل اگر در نقطه درست قرار بگیرید و پشت کار داشته باشید می توانید درآمد بسیار بالایی داشته باشید . فراموش نکنید که سرمایه گذاری در زمینه خرید ملک در ترکیه نیز بسیار پرسود است . شما می توانید با سرمایه گذاری درست در بازار ملک ترکیه  از تمامی مشاغل ، درآمد بیشتری داشته باشید . درآمد با سرمایه گذاری در بازار ملک ترکیه ، درآمد دلاری برای شما به همراه خواهد داشت . اگر قصد سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه را دارید با مشاورین ما در تماس باشید .

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next