منطقه باشاک شهیر استانبول

منطقه باشاک شهیر استانبول

منطقه باشاک شهیر استانبول

منطقه باشاک شهیر استانبول یکی از مناطق مهم در قسمت اروپایی است . این منطقه از شرق با اسنلر ، از غرب با اسن یورت و آوجیلار ، از شمال با آرناووت کوی و از جنوب با باعجیلار و کوچوک چکمجه همسایه میباشد . ممکن است اسم این منطقه رو به اندازه مناطق مهم و توریستی این شهر نشنیده باشید اما باشاک شهیر یکی از مناطق مناسب برای زندگی و خرید ملک و از اهمیت زیادی برخوردار میباشد. این منطقه در چند سال اخیر شاهد رشد روز افرون ملک و سرمایه خریداران ملک بوده است به همین دلیل در چند سال اخیر تعداد خریداران ملک در این قسمت استانبول رو به افزایش بوده است. در کنار سرمایه گذاری آپارتمان های این منطقه از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند.

تعداد پروژه های باشاک شهیر روز به روز رو به افزایش هستند همین امر سبب شده که دست خریداران ملک برای انتخاب خانه مورد نظر خود باز باشد. شاید بتوان گفت دلیل رشد سرمایه در این منطقه سرمایه گذاری های وسیعی است که از طرف بخش خصوصی و همیچنین بخش دولتی صورت گرفته است. هتل های بزرگ و معروف در کنار پروژه های مدرن این اطمینان رو به شما می دهد که جای مناسبی رو برای خرید ملک انتخاب کرده اید.

مرکز خرید قدیمی و معروف مال آف استانبول هم در این منطقه قرار دارد . از نظر بافت فرهنگی و بهداشتی این منطقه در سطح بالایی قرار دارد و علت آن وجود چندین هتل ، دانشگاه خصوصی و دولتی ، بیمارستان های معروف و بزرگی مثل بیمارستان باشاک شهیر می باشد. از نظر تفریحی و سرگرمی هم چندین پارک و مجموعه مناسب خانواده وجود دارد که از معروفترین آنها پارک بابالو و مجموعه ملت می باشند که محیطی امن و زیبا را برای اوقات فراغت شما و عزیزانتان فراهم کرده است.

حمل و نقل در منطقه باشاک شهیر استانبول

این منطقه به دلیل قرار گیری در نزدیکی دو اتوبان مهم استانبول تم و ای – 5 یکی از منطقه های پر طرفدار اروپایی در چند سال اخیر برای سکونت و سرمایه گذاری شده است. وجود مترو ، متروبوس و دلموش باعث شده در سریع ترین زمان ممکن به هر کجای استانبول میخواهید بروید. البته به دلیل نزدیکی به دو شاه راه اصلی تم و ای – 5 استفاده از ماشین شخصی هم نسبت به سایر مناطق راحت تر است. پس بی علت نیست که در چند سال اخیر شاهد رشد روزافزون خریداران در این منطقه بوده ایم.

خرید ملک در باشاک شهیر را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

اگر دلیل اصلی و اولیه شما از خرید ملک در استانبول سرمایه گذاری می باشد بدون شک این منطقه مناسب شماست. به دلیل اشباع شدن منطقه های مرکز استانبول مثل لونت و شیشلی از دفاتر و شرکت های بزرگ ، بسیاری از این دفاتر و شعبه های جدید این شرکت ها به سرمایه گذاری در این بخش استانبول پرداخته اند و قیمت ملک در سال های اخیردر باشاک شهیر افزایش یافته است و سیل زیادی از خریداران ملک متوجه اهمیت این منطقه شده اند. همون طور که گفته شده قیمت ملک در این قسمت استانبول مناسب است پس اگر به دنبال سرمایه گذاری با مبلغ خیلی بالا هم نباشید این منطقه رو به شما پیشنهاد می کنیم. ساخت و سازهای جدید و با کیفیت این منطقه خیلی از خریداران ملک را مجاب کرده است که در این منطقه خانه بخرند. برای اطلاع از پروژه ها و واحدهای مسکونی و تجاری منطقه باشاک شهیر استانبول با مشاوران ما در ارتباط باشید

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next