منطقه باعجیلار استانبول

منطقه باعجیلار استانبول

منطقه باعجیلار استانبول

منطقه باعجیلار استانبول یکی از مناطق بخش اروپایی شهر استانبول میباشد.این منطقه تا قبل از سال 1992 از محله های منطقه باکیرکوی محسوب میشده و بعد از این سال به منطقه ایی مستقل تبدیل شده است. مساحت این منطقه 22 کیلومتر بوده و همسایگان این منطقه از جنوب باهچلی اولر، از غرب کوچوک چکمجه، از شمال غربی باشاک شهیر، از شرق گونگورن و از شمال اسنلر میباشند.این منطقه ساحل دریا ندارد و ارتفاع منطقه از سطح دریا بین 50 تا 130 متر متغیر است.جمعیت حال حاضر این منطقه 737206 نفر میباشد. در این منطقه تعداد 22 بیمارستان فعال موجود میباشد و همچنین یکی از قطب های فعال اقتصادی شهر استانبول نیز میباشد و در زمینه منسوجات،فلزات،لوکوموتیو، صنایع غذایی، مطبوعات و بانکداری دارای مراکز کلیدی و مهم میباشد.در این منطقه مراکز فرهنگی بسیار مهمی از جمله کتابخانه عمومی ، دانشگاه آلتینباش، مرکز فرهنگی باعجیلار نیز وجود دارد.

 حمل و نقل در منطقه باعجیلار

باجیلار از مناطق پیشرفته از نظر حمل و نقل در استانبول میباشد. خطوط متروM1-M2-M3-M9  با ایستگاه های متعدد از این منطقه عبور میکند و همچنین خط T1  تراموای نیز در این منطقه دارای چندین ایستگاه میباشد. همچنین به کمک مینی بوس و اتوبوس های موجود در این منطقه دسترسی شما به خطوط متروبوس بسیار راحت میباشد.این منطقه در نزدیکی دو اتوبان بزرگ تم و ای – 5 میباشد و شما میتوانید از طریق این دو اتوبان بزرگ به تمامی مناطق شهر استانبول در کمترین زمان دسترسی پیدا کنید.

مراکز خرید باعجیلار

منطقه باعجیلار استانبول  دارای مراکز خرید مهمی از جمله 212 پاور اوت لت، سویلو، اوزآیدین، گونشلی پارک، آتیلیم و اوزآنادولو میباشد. مرکز خرید اوت لت 212 در محله محمود بی از بزرگترین مراکز خرید منطقه بوده و شما میتوانید در این مرکز خرید بیشتر برندهای ترک و خارجی را با بهترین کیفیت تهیه کتید و از رستوران ها و سینمای موجود در مرکز خرید هم استفاده کنید.همچنین به دلیل دسترسی این منطقه به دو اتوبان بزرگ تم و ای – 5 شما میتوانید به دیگر مراکز خرید شهر استانبول به راحتی دسترسی پیدا کنید. این منطقه به دلیل سهولت در دسترسی و زندگی مدرن موجود در آن دارای شعب فعال فروشگاه های غذایی بزرگ نظیر میگروس، بیم و کارفور نیز میباشد.

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

منطقه باعجیلار از جمله مناطق مدرن قسمت اروپایی شهر استانبول میباشد و به دلیل وجود صنایع پیشرفته در این منطقه خرید ملک و سرمایه گذاری میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. به جهت زیبایی بصری منطقه نیز شهرداری باعجیلار چند سالیست که بر روی ساخت و ساز و زیبایی آپارتمان های منطقه نظارت مستقیم دارد. وجود پارک طبیعی بزرگ کیرازلیبند نیز زیبایی منطقه را دو چندان ساخته است.دسترسی بسیار عالی به دیگر نقاط شهر نیز از مزایای بزرگ باعجیلار میباشد.اگر تمایل به خرید ملک در این منطقه و یا دیگر مناطق شهر استانبول را دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next