منطقه کایتهانه استانبول

منطقه کایتهانه استانبول

منطقه کایتهانه استانبول

منطقه کایتهانه استانبول یکی از مناطق استانبول است که در بخش اروپایی این شهر واقع شده است. منطقه کایتهانه که به فارسی به معنای خانه کاغذی می باشد  قبلا منطقه طبقه کارگر محسوب می شده است، اما در حال حاضر به یکی از مناطق مرکزی و قابل رشد استانبول تبدیل شده است. یکی از دلایل رشد این منطقه موقعیت محلی آن است که در استانبول امروزی ، یکی از مناطق مرکزی محسوب میگردد . در حال حاضر هنوز بخش هایی از این منطقه حالت صنعتی دارند ، چون در گذشته ای نه چندان دور و زمانی که استانبول هنوز شهری به این بزرگی نبود ، این منطقه جزو مناطقی محسوب میشد که بافت صنعتی داشت و به همین دلیل هم خانه های ارزان قیمتی برای اقامت افراد کم درآمد و افرادی که در بخش های صنعتی مشغول به کار بودند ، در این منطقه احداث گردید . اما رفته رفته با رشد شهر استانبول ، بافت این منطقه متفاوت گردید و تعداد زیادی از واحدهای صنعتی از این منطقه جا به جا شدند و باقیمانده ها نیز تا پایان سال 2023 به طور کلی از این منطقه به خارج از شهر استانبول منتقل خواهند گردید .

به دلیل وجود دانشگاههای متعدد در این منطقه چهره این منطقه از منطقه صنعتی به منطقه فرهنگی و مسکونی تبدیل شده است و علاوه بر این شرکت های ساختمانی معتبر شروع به ایجاد مجتمع های مسکونی بزرگ و مدرن در این منطقه نموده اند که به صورت کلی موجب تغییر کردن و مدرن شدن چهره این منطقه شده است .

دسترسی حمل و نقل عمومی در این منطقه  :

موقعیت محلی مرکزی و همینطور قرار داشتن دانشگاههای مهمی در این منطقه موجب شده است که سیستم حمل و نقل عمومی ، این منطقه را به طور کامل تحت پوشش خود قرار دهد. مهمترین وسیله حمل و نقل عمومی ، متروی استانبول است که از این منطقه عبور میکند و دسترسی بین این منطقه و سایر مناطق شهر استانبول را به راحتی امکان پذیر میسازد . به علاوه دسترسی راحت به اتوبان های اصلی استانبول و همینطور سیستم اتوبوسرانی ، موجب شده است تا ساکنین این منطقه دغدغه ای برای رفت و آمد به مناطق دیگر شهر استانبول را نداشته باشند .

خرید ملک دز منطقه کایتهانه استانبول را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم ؟

طبق آمار ارائه شده ، منطقه کایتهانه ، جزو مناطقی است که در طول سالهای گذشته رشد مناسبی داشته و قیمت مسکن در این منطقه نسبت به سالهای قبل از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است . اگر شما مایل به خرید ملکی هستید که در مرکز شهر استانبول واقع شده باشد و از دسترسی مناسبی برخوردار باشد ، میتوانید املاک موجود در این منطقه را انتخاب کنید .در این منطقه ما میتوانیم املاک بسیار متنوعی را به شما پیشنهاد کنیم و با بهترین قیمت ها و مناسب ترین مجموعه ها ، بهترین پیشنهاد ها را به شما ارائه دهیم . کافیست با ما تماس بگیرید تا مشاورین بخش فروش ما با اطلاعات کافی در خدمت شما باشند .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next