منطقه سیلیوری استانبول

منطقه سیلیوری استانبول

منطقه سیلیوری استانبول

منطقه سیلیوری یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول میباشد. این منطقه از شرق با بویوک چکمجه، از غرب با شهر تکیردا، از شمال با چاتالجا و از جنوب با دریای مرمره همسایه میباشد.مساحت این منطقه 893 متر مربع و جمعیت آن 137861 نفر در 18 محله و 8 روستا میباشد.آب و هوای این منطقه معتدل بوده و با شروع فصل سرما میزان بارش باران نسبت به دیگر مناطق شهری نسبتا بیشتر است.به دلیل وجود خط ساحلی و ییلاقی بودن آن، شاهد ویلاهای لوکس و مجللی در این منطقه هستیم و این مهم دلیل بزرگی برای انتخاب ملک مخصوصا ویلا توسط بعضی افراد است.همچنین دامپروری در این منطقه رونق زیادی دارد و شما بهترین لبنیات و کباب استانبول را در این منطقه نوش جان میکنید.در سیلیوری هنل های زیبا و مجهز و مراکز تفریحی با بهترین امکانات روز خوبی برای تفریح و سرگرمی را برای شما رقم خواهد زد.

حمل و نقل در سیلیوری

در این منطقه زیبا و ییلاقی به دلیل فاصله ایی که از مرکز شهر و دیگر مناطق شهری دارد برای حمل و نقل احتیاج به وسیله شخصی دارید و البته که با استفاده از اتوبوس، تاکسی و دلموش میتوانید به مقصد خود برسید.

مراکز درمانی و آموزشی سیلیوری

به دلیل فضای زیاد و آب و هوای خوب، منطقه سیلیوری بستر مناسبی برای تاسیس دانشگاه و مراکز آموزشی در آن فراهم شده است. از جمله دانشگاه های معروف سیلیوری میتوان بهİstanbul Rumeli Üniversitesi Mehmet Balcı Yerleşkesi-  İstanbul Üniversitesi Toplum Hekimliği- KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ- Fenerbahçe üniversitesi اشاره کرد.مدرسه خصوصی   Özel Mektebim Okulları از جمله مدارس تخصصی و مدرن منطقه است.بیمارستان های موجود در منطقه نیز قادر به پوشش نیازهای افراد ساکن و حتی ساکنین مناطق اطراف است. بیمارستان هایی نظیر: SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ-ÖZEL SİLİVRİ HAYAT DİYALİZ MERKEZİ- ÖZEL MEDİCAL PARK SİLİVRİ HASTANESİ- ÖZEL SERENE TIP MERKEZİ

اماکن تفریحی سیلیوری

به دلیل ساحلی بودن منطقه سیلیوری استانبول بیشتر تفریحات آبی و ورزش های دریایی در آن موجود بوده و تمامی امکانات تفریحی یک منطقه ییلاقی را میتوانبد در این منطقه پیدا کنید. در ادامه به چندین مرکز تفریحی اشاره میکنیم: Silivri Kalesi-Değirmenköy Sulama Göleti-Piri Mehmet Paşa Camii-Çakıl Göleti-Bizimkoy Beach Club

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

منطقه سیلیوری استانبول دارای آب و هوای بسیار مناسب و خط ساحلی زیبایی میباشد و با وجود این مزایا هنوز قیمت ملک در این منطقه نسبت به دیگر مناطق استانبول مناسب تر است به همین دلیل اگر انتخاب شما برای زندگی محیطی ساحلی با آب و هوای ییلاقی است ما به شما سیلیوری را پیشنهاد میکنیم.انتخاب با شماست که آپارتمانی مدرن و مجهز داشته باشید یا ویلایی لوکس با منظره دریا. اگر تمایل به خرید ملک در این منطقه و یا دیگر مناطق شهر استانبول را دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next