منطقه گونگورن استانبول

منطقه گونگورن استانبول

 منطقه گونگورن استانبول:

منطقه گونگورن استانبول یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول است که از شرق با منطقه زیتین بورنو و اسنلر ، از جنوب با منطقه باکیرکوی و از غرب با منطقه باهچلی اولر همسایه میباشد . این منطقه در مجاورت محله مرتر و زیتون بورنو قرار دارد و تقریبا تمام افرادی که در استانبول قصد خرید لباس به صورت عمده را دارند با این محله آشنا هستند چون بیشتر عمده فروشی های لباس در منطقه گون گورن و مرتر قرار دارد. این منطقه یکی از قدیمی ترین محله های استانبول می باشد که از نظر سطح اجتماعی یک محله متوسط به حساب می آید.

در گذشته به دلیل بافت صنعتی ، این منطقه محل سکونت کارگران بوده که به مرور و با یک دست شدن بافت اجتماعی گونگورن این محله از کیفیت بهتر و یک پارچه ای برخوردار شد. شهرداری این منطقه در چند سال اخیر تلاش هایی برای بالا بردن سطح فرهنگی و اجتماعی این منطقه کرده است.

مراکز خرید منطقه گونگورن

مرکز خرید گونگورن پارک ، مرکز خرید اوزدیلک کاله سنتر و مرکز خرید بزرگ کاله سنتر که دارای چهار طبقه و برندهای بسیاری است و همین طور یک مجموعه بزرگ ورزشی در کنار بازار بزرگ لباس عمده فروشان توجه توریست ها رو کم کم به این منطقه جلب کرده است و باعث شده که مردم این بافت قدیمی پیشرفته تر شده و مشغول به کار شوند. یکی از شعبه های فروشگاه زنجیره ای و بزرگ مارکت به اسم مترو در این منطقه قرار دارد. همین طور تعداد زیادی بازارچه هفتگی در روزهای مختلف در گون گورن برگزار می شود که تمام احتیاجات روزانه خود از جمله میوه و سبزیجات پوشاک و لوازم خانه را در این بازارچه ها با قیمت مناسب می توانید تهیه کنید.

حمل ونقل وسیله عمومی در منطقه گونگورن :

در منطقه گونگورن استانبول به سه وسیله نقلیه مهم دسترسی دارید. تراموا متروبوس و مترو که شما را در سریع ترین زمان و بدون معطلی ترافیک به هر کجا که بخواهید می برند. علاوه بر این به دلیل قرار گیری این منطقه در جنوب اتوبان ای – 5 می توانید با ماشین شخصی خود را به این شاه راه اصلی برسانید ، در این منطقه مثل سایر مناطق دلموش و مینی بوس هم به وفور وجود دارند

محله گون رو به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

اگر به دنبال زندگی در یک منطقه ارزان قیمت در بخش اروپایی شهر استانبول هستید این منطقه میتواند یکی از انتخاب های شما باشد. گونگورن یکی از مناطق آرام و بسیار ساکت این شهر میباشد و خانه ها معمولا نرمال آپارتمان هستند و خبری از پروژه های با امکانات و برج های بلند نیست به همین جهت است که بافت منطقه مدرن و نوساز نیست. چندین دانشگاه و مدرسه خصوصی و دولتی و همین طور تعداد زیادی بیمارستان در این منطقه وجود دارد.

البته به خاطر داشته باشید که بهترین و با کیفیت ترین واحدهای دست دو و نوساز در این منطقه را می توانید از مشاوران ما بخواهید. اگر اطلاعات بیشتری در خصوص این منطقه و سایر مناطق نیاز دارید کافیست همین الان با ما تماس بگیرید. ما از ابتدا تا انتهای راه با شما هستیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next