منطقه اسکودار استانبول

منطقه اسکودار استانبول

منطقه اسکودار استانبول

منطقه اسکودار استانبول یکی از محله های معروف استانبول است که در بخش آسیایی قرار گرفته و از شمال با منطقه بیکوز ، از شرق با منطقه عمرانیه ، از جنوب با کادیکوی ، از جنوب شرقی با منطقه آتاشهیر و از غرب با تنگه بسفر همسایه است و جزو نزدیکترین مناطق بخش آسیایی به تنگه بسفر و بخش اروپایی استانبول است. این منطقه یکی از پرجمعیت ترین مناطق مسکونی شهر است که نزدیک به نیم میلیون نفر در این منطقه زندگی می کنند ، قدیمی بودن این منطقه و همینطور نزدیک بودن به بخش اروپایی ، موجب شده است که این منطقه جزو یکی از پر تردد ترین بخش های قسمت آسیایی محسوب گردد . اسکودار و نواحی اطرافش دارای تصویر از استانبول واقعی و قدیمی می باشد. منطقه اسكودار استانبول به دریا نزدیک میباشد، و یکی از بهترین منظره های رو به دریا در شهر استانبول را دارد.

حمل و نقل در منطقه اسکودار 

منطقه اسکودار استانبول ، دارای اسکله ای است که تاکسی های دریایی که به نام فری مشهور هستند ، به آن رفت و آمد دارند . بنابراین یکی از کم ترافیک ترین و زیباترین مسیرهای برای دسترسی به این منطقه از طریق مسیر دریایی است . خط متروی مارمارای نیز که بخش اروپایی و آسیایی استانبول را به هم متصل مینماید نیز از این منطقه میگذرد و به راحتی دسترسی بین این منطقه را با دیگر مناطق شهری استانبول امکان پذیر میسازد . وسایل نقلیه عمومی دیگر از جمله تاکسی ، مینی بوس و اتوبوس نیز در تمام سطح این منطقه فعالیت دارند .

چرا این منطقه بین مناطق بخش آسیایی استانبول خاص تر میباشد ؟

اسکودار یکی ازتوریستی ترین مناطق در بخش آسیایی استانبول محسوب میگردد . این منطقه پر از رستوران ها و همینطور بخش های تاریخی و قدیمی است که زیبایی این منطقه را دوچندان کرده است . حمام های ترکی قدیمی که قدمت برخی از آنها به حدود 100 سال میرسد، خیابان های سنگفرش شده قدیمی ، کافه ها و رستوران ها از بخش های بسیار جذاب در این منطقه هستند .

خرید ملک در منطقه اسکودار استانبول را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم ؟

منطقه آسیایی استانبول طرفداران خاص خود را دارد و منطقه اسکودار استانبول نیز با توجه به نزدیک بودن به منطقه اروپایی و موقعیت مرکزی آن ، جزو مناطقی است که برای خرید ملک ترجیح داده میشود .در این منطقه هم میتوانید مجتمع های نوساز را برای خرید انتخاب کنید و هم آپارتمان های قدیمی تری که موقعیت مرکزی و منظره زیبایی از دریا را دارند میتوانند انتخاب های خوبی باشند . اگر علاقمند هستید در ارتباط با سرمایه گذاری در بخش آسیایی استانبول و خرید ملک در منطقه اسکودار استانبول ، اطلاعات بیشتری داشته باشید ، پیشنهاد میکنیم از خدمات مشاوره تلفنی و گشت بازدید مناطق ما استفاده کنید تا اطلاعات جامع تر و دید وسیع تری نسبت به وضعیت املاک و مستغلات و رشد منطقه ای و سرمایه گذاری در این منطقه داشته باشد و بتوانید با بهترین قیمت ملک خود را خریداری کنید .

 

 

 

 

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next