منطقه مال تپه استانبول

منطقه مال تپه استانبول

منطقه مال تپه استانبول

منطقه مال تپه استانبول یکی از مناطق زیبا و سرسبزی است که در بخش آسیایی استانبول قرار گرفته و از سمت غرب با منطقه کادیکوی ، از شرق با منطقه کارتال ، از جنوب با دریای مرمره و از شمال با منطقه آتاشهیر همسایه است .مال تپه دارای ساحل بسیار زیبای صخره ای و شنی می باشد که محل فوق العاده ای برای پیاده روی و پیک نیک می باشد . در این منطقه فروشگاه ها و مراکز خرید بسیار زیبا و مشهوری از جمله مرکز خرید هیلتون ، مرکز خرید مال تپه پارک ، مرکز خرید فوایه و مرکز خرید مال تپه پیازا میباشد که به راحتی توسط ساکنین این منطقه مورد استفاده قرار میگیرد.

مال تپه دارای 7 دانشگاه بسیار بزرگ میباشد که یکی از آنها دانشگاه مال تپه است که یکی از معروف ترین و بزرگ ترین دانشگاه های شهر استانبول میباشد که در سال 1998 تاسیس شده است ، در این منطقه همچنین 43 مدرسه ابتدایی ، 6 دبیرستان ، 17 مدرسه خصوصی ، 3 بیمارستان خصوصی و 6 آزمایشگاه خصوصی وجود دارد.این منطقه دارای بناهای تاریخی از جمله حمام و مسجد های قدیمی  ، چشمه های آب و چندین بنای قدیمی مربوط به دوره عثمانیان میباشد . بعد از زلزله سال 1999 که در استانبول رخ داد ، تعدادی از بناهای بسیار قدیمی  کنار دریا در این منطقه به زیر آب رفت و اکنون به عنوان یکی از جاذبه های غواصی به شمار میرود.

حمل و نقل در این منطقه

اتوبان ای -5 از منطقه مال تپه عبور نمیکند به همین دلیل امکان رفت و آمد از طریق متروبوس در این منطقه وجود ندارد اما اتوبان دی -100 که یکی از مهم ترین بزرگراههای شهر استانبول است و هم چنین خط متروی مارمارا از منطقه مال تپه استانبول عبور میکند و این امکان رفت و آمد به مناطق مختلف شهری را برای عموم فراهم می نماید . وسایل نقلیه عمومی دیگر مانند مینی بوس ، اتوبوس و تاکسی نیز در تمام سطح این منطقه فعالیت دارند . خیابان بغداد نیز که یکی از لوکس ترین و معروف ترین خیابان های استانبول است از کادیکوی آغاز شده از منطقه مال تپه عبور میکند و تا پندیک ادامه دارد .

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم ؟

منطقه آسیایی استانبول همیشه طرفداران خاص خود را دارد ، این منطقه نیز به علت وجود برج ها و ساختمان های بسیار لوکس با منظره ساحل و چشم انداز فوق العاده جزایر که در آن ساخته شده توجه مهاجران بسیاری را به خود جلب کرده است. این منطقه در چندین سال گذشته پیشرفت و رشد بسیار چشمگیری در حوزه ساخت و ساز داشته است و مجتمع های مسکونی بسیار زیادی به بافت قدیمی شهر اضافه شده اند . اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در قسمت اسیایی و خرید ملک در بخش آسیایی استانبول هستید به شما پیشنهاد میکنیم از خدمات مشاوره تلفنی و گشت بازدید مناطق ما استفاده کنید تا اطلاعات کاملتری را در رابطه با وضعیت املاک و مستغلات و رشد منطقه ای و سرمایه گذاری در این منطقه در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با بهترین قیمت ملک مورد نظر خود را خریداری نمایید .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next