منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه یکی از مناطق آسیایی شهر استانبول میباشد  که از غرب با اسکودار، از جنوب با آتاشهیر، از شرق با سانجاک تپه، از شمال با چکمه کوی و از غرب با بیکوز همسایه است.منطقه عرانیه با مساحتی حدود 22000 هکتار دارای 35 محله میباشد. این منطقه نسبت به مناطق دیگر بخش آسیایی جمعیت بیشتری دارد و به همین دلیل امکانات رفاهی و گردشگری زیادی دارد.در عمرانیه دو بیمارستان خصوص بزرگ به نام های اطلس و چاکماک و بیمارستان دولتی عمرانیه وجود دارد.منطقه عمرانیه از مناطق قدیمی شهر استانبول میباشد که در گذشته جزء مناطق جنگلی شهر استانبول حساب میشده است و به همین دلیل دارای آب و هوای مساعد برای زندگی میباشد. کلمه عمرانیه در زبان عربی به معنی خوشبختی، سعادت و رفاه میباشد.منطقه عمرانیه از مناطق فعال بخش اقتصادی بوده و چندین تولیدی لباس و کارگاه چوبی در این منطقه وجود دارد.

حمل و نقل و مراکز تجاری در عمرانیه

در منطقه عمرانیه استانبول دو بزرگراه بزرگ شیله و ای – 80 وجود دارد که به دلیل وجود این دو بزرگراه دسترسی این منطقه به دیگر نقاط شهری بسیار آسان میباشد. همچنین خط 5 مترو نیز در این منطقه چندین ایستگاه فعال دارد. ایستگاه های مترو و متروبوس عمرانیه عبارتند از عمرانیه، چارشی، یامان اولر، چاکماک، ایهلامور کویو، آلتین شهیر، امام هاتیپ لیسه سی، دودولو، نجیب فاضل و چکمه کوی. این منطقه همچنین دارای مراکز خرید بزرگی نیز میباشد که شما میتوانید تمامی نیازهای خود را از این مراکز تامین کنید، مراکزی نظیر مرکز خرید آک یاکا پارک، مرکز خرید میدان، مرکز خرید مترو گاردن، مرکز خرید اسیا، مرکز خرید جان پارک و مرکز خرید بویاکا.

مراکز تفریحی و توریستی عمرانیه

به دلیل قدمت و اصالت عمرانیه ، در این منطقه چندین مرکز تفریحی ، تاریخی و رفاهی وجود دارد. در ادامه به چندین مورد اشاره میکنیم: تپه دودولو(این منطقه به دلیل ارتفاع بلند دارای منظره بسیار زیبایی است و شما میتوانید در این مکان، چشم انداز زیبایی از شهر را تجربه کنید)، عمارت حکیم باشی(این عمارت زیبا و تاریخی در سال  1817 توسط معمار سرکیس بالیان ساخته شده و در حال حاضر از زیبایی های تاریخی منطقه عمرانیه حساب میشود)، پارک ترابزون(این پارک زیبا و سرسبز در مرکز عمرانیه دارای بخش های مختلف فرهنگی و هنری میباشد و گذراندن زمان در این پارک، اوقات خوشی را برای شما و خانواد رقم خواهد زد) و جنگل ایهلامور کویو(این جنگل در شمال عمرانیه واقع شده و شما میتوانید در کنار زندگی مدرن خود در این منطقه زیبایی طبیعت را نیز تجربه کنید).

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

همانطور که اشاره کردیم شما با زندگی در این منطقه چند مزیت را تجربه خواهید کرد. برای مثال زندگی در دل طبیعت با اب و هوای مناسب، دسترسی راحت به دیگر مناطق شهری، زندگی مدرن و استفاده از تمامی امکانات رفاهی و تجاری در کنار هم. اگر تمایل به خرید ملک در منطقه عمرانیه استانبول و یا دیگر مناطق این شهر را دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next