منطقه شیله استانبول

منطقه شیله استانبول

منطقه شیله استانبول

منطقه شیله در قسمت اسیایی شهر استانبول واقع شده است. مساحت این منطقه 712 کیلومتر مربع و جمعیت آن 36516 نفر میباشد. همسایگان این منطقه از شرق کاندیرا،  از جنوب شرقی درینجه و کورفز، از جنوب پندیک و گبزه، از جنوب غربی چکمه کوی و از غرب  بیکوز میباشند. این منطقه یکی از زیباترین مناطق شهر استانبول است و بیشتر این زیبایی را مدیون ساحل زیبای دریای سیاه میباشد. این منطقه بسیار به فرودگاه بین المللی صبیحا نزدیک است. جمعیت منطقه در تابستان به دلیل آب و هوا و توریستی بودن منطقه ، دوبرابر زمستان بوده و این مهم دلیل موثقی بر زیبایی و جاذبه های منطقه میباشد . چندین ساحل زیبای شهر استانبول نیز در منطقه سرسبز شیله میباشند.

حمل و نقل در شیله

اتوبان بزرگ اسکودار – شیله نقطه اتصال این منطقه به سایر مناطق شهر استانبول میباشد. منطقه زیبای شیله فاقد مترو و متروبوس میباشد ولی اتوبوس ها و دلموش های موجود در منطقه به صورت منظم و فعال حمل و نقل منطقه را به بهترین نحو انجام میدهند . شما از طریق اتوبان شیله با مرکز بخش اروپایی تنها 40 دقیقه فاصله دارید.

مراکز تجاری و تفریحی شیله

منطقه زیبای شیله دارای رستوران های دریایی، کلبه های جنگلی، پارک های زیبا، پلاژهای معروف، صخره های بلند سنگی و مرجانی، جنگل ها و آبشارهای منحصر به فرد میباشد.چند مرکز تفریحی معروف شیله عبارتند از پارک سرنیتپه، ساحل شیله، ساحل کوم بابا و فانوس دریایی شیله.  از لحاظ خرید و تامین نیازهای اولیه نیز منطقه شیله مستقل بوده و شما میتوانید بهترین و سالم ترین خوراکی های دنیا را به تازه ترین شکل ممکن در کمترین زمان تهیه کنید.

مراکز آموزشی و بهداشتی منطقه شیله

منطقه شیله مانند دیگر مناطق شهر استانبول خدمات درمانی تخصصی و به اندازه ایی دارد و ساکنین از این نظر مشکلی ندارند بیمارستان تخصصی شیله قادر به پوشش منطقه است. همچنین این منطقه دارای چندین مرکز آموزشی اعم از مدرسه و دانشگاه میباشد. برای مثال مدرسه خصوصی بیلگی کورام و مدرسه خصوصی شیله یوندر. دانشگاه تخصصی FMV Isik University در شیله قادر به پوشش ساکنین و حتی دانشجوهای خارج از این منطقه است.

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

منطقه زیبای شیله با طبیعت مثال زدنی محل زندگی برای کسانی است که در دل طبیعت به دنبال زندگی شهری و مدرن میگردند. شما هم میتوانید آپارتمانی شیک و مدرن برای زندگی انتخاب کنید هم میتوانید لذت زندگی در ویلایی با منظره دریا را تجربه کنید. رشد روز افزون امکانات در این منطقه دلیل محکمی برای سرمایه گذاری شما در حوزه ملک در این منطقه میباشد. اگر تمایل به خرید ملک در این منطقه و یا دیگر مناطق شهر استانبول را دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next