منطقه زیتین بورنو استانبول

منطقه زیتین بورنو استانبول

منطقه زیتون بورنو استانبول

منطقه زیتون بورنو استانبول یکی از مناطق خوب و رو به رشد بخش اروپایی استانبول است ، این منطقه از شرق با فاتح ، از شمال با بایرام پاشا ، از غرب با باكرکوی ، از شمال غربی با اسنلر و از جنوب با دریای مرمره همسایه می باشد. چشم انداز بسیار زیبای ساحلی این منطقه موجب افزایش ارزش املاک و مستغلات در این منطقه گردیده است و در طول جند سال گذشته مجتمع های مسکونی بسیار لوکس در بخش ساحلی منطقه زیتین بورنو ، ایجاد شده اند . زیتین بورنو  دارای 13 محله و 58 بلوار میباشد. بخش هایی از منطقه زیتین بورنو که در کنار اتوبان ای 5 قرار گرفته اند ، به دلیل دسترسی راحت ، مناطق تجاری و ادارای میباشند . زیتون بورنو با داشتن رستوران های لوکس و مراکز خرید بزرگ مانند مرکز خرید کاپاسیتی و الویوم ، بیمارستان ها و مراکز آموزشی، سواحل زیبا ، باغ های زیتون، سرگرمی های دریایی از جمله قایق سواری و موج سواری و امکانات اجتماعی و محلی دارای یک محیط اجتماعی غنی برای زندگی میباشد . همچنین در این منطقه هتل های زیادی موجود می باشد که از جمله انها می توان به هتل ایبیس ، هتل رادیسون بلو، اینترسلتر، همپتون بای هیلتون و.. اشاره کرد.

حمل و نقل در منطقه زیتون بورنو

این منطقه به عنوان یک نقطه مرکزی دارای وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو ، متروبوس ، تراموا ، خط مترو  مارمارای ، حمل و نقل دریایی و شبکه گسترده ای از مسیرهای اتوبوس به تمام مناطق استانبول است و به دلیل وجود تمامی این وسایل حمل و نقل  دسترسی در این منطقه بسیار آسان میباشد.

اهمیت زیتون بورنو برای سرمایه گذاری

منطقه زیتین بورنو استانبول در چندین سال اخیر پیشرفت بسیار چشمگیری در زمینه ساخت و ساز پروژه های لوکس داشته است و به همین دلیل به یکی از مناطق مهم برای سرمایه گذاری تبدیل شده و مخاطبان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است ، زیتین بورنو منطقه ایست که هم تکامل و هم تاریخ را در خود جای داده است  به همین دلیل یکی از مناطق مهم قسمت اروپایی استانبول به شمار میرود ، قسمتی از این منطقه در امتداد خط ساحلی قرار گرفته و منظره و چشم انداز بسیار زیبایی به آن بخشیده است. این منطقه در واقع بخش گرانقیمت زیتون بورنو میباشد چون علاوه بر اینکه از منظره بسیار زیبایی از دریای مرمره برخوردار است ، دسترسی بسیار راحتی به تونل زیر آبی که بخش آسیایی و اروپایی استانبول را به هم وصل میکند دارد که دسترسی بسیار راحتی به مناطق آسیایی استانبول امکان پذیر میباشد.

خرید ملک در منطقه زیتین بورنو به چه کسانی توصیه میشود ؟

اگر مایل به خرید ملک و سرمایه گذاری در منطقه ای لوکس و زیبا با دسترسی بسیار خوب میباشید منطقه زیتین بورنو استانبول برای شما انتخاب مناسبی میباشد . ما میتوانیم در این منطقه املاک بسیار متنوعی را با بهترین و مناسب ترین قیمت ها به شما معرفی کنیم. کافیست با ما تماس بگیرید تا مشاورین بخش فروش ما با اطلاعات کافی در خدمت شما باشند .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next