منطقه آتاشهیر استانبول

منطقه آتاشهیر استانبول

منطقه آتاشهیر استانبول

منطقه آتاشهیر استانبول یکی از مناطق خوب و رو به رشد بخش آسیایی استانبول است که از تجزیه سه منطقه عمرانیه ، اوسکودار و کادیکوی تشکیل و به یک منطقه مستقل تبدیل شده است . این منطقه از غرب با منطقه اوسکودار ، از جنوب با منطقه کادیکوی ، از شمال با منطقه عمرانیه و از شرق با سانجاک تپه و مال تپه همسایه می باشد .آتاشهیر در مجموع شامل ١٧ محله میباشد که میتوان به معروفترین آنها از جمله  ایچرنکوی، فرهات پاشا،نامیک کمال ،ینی چاملیجا و ینی صحرا اشاره کرد.خانه های لوکس که بیشتر در برج ها و محله های اعیان نشین که در قسمت غرب این منطقه و بلوار آتاشهیر واقع شده توسط تاجر معروف و ثروتمند ترکیه علی آقا اغلوکه ساخته شده است .یکی از مکانهای معروف این منطقه پارک گیاه شناسی نزهات گوک ییعیت هست که با بیش از هزار مدل گل و گیاه مکانی مناسب برای گذراندن یک روز کامل پیک‌نیک با خانواده میباشد هر روزه بازدید کنندگان بسیاری از این پارک بازدید ميکنند.

حمل و نقل در منطقه آتاشهیر

منطقه آتاشهیر استانبول دارای شبکه حمل و نقل توسعه یافته ای می باشد که دسترسی را به نقاط مختلف استانبول برای عموم راحتتر میکند ، از طریق اتوبوس، مینی بوس، دولموش و تاکسی و همچنین از طریق خط متروی  کادیکوی و کارتال نیز میتوان به راحتی به منطقه آتاشهیر دسترسی پیدا کرد. اسکله بستانجی و خیابان معروف بغداد که یکی از خیابان‌های معروف و لوکس استانبول با برندهای  معروف میباشد تنها ٢۰ دقیقه با این منطقه فاصله دارد ، بازارچه ای که در محله کوچوک بکال کوی میباشد هرروزه میزبان جمعیت چشمگیری میباشد که میتوان تمامی احتیاجات زندگی را در آن تهیه کرد.

مراکز خرید آتاشهیر

از جمله مراکز خرید معروف این منطقه می‌توان به پالادیوم، نووادا، واترگاردن (رقص آب در این مرکز خرید یکی از جاذبه‌های این منطقه میباشد) و اوپتیموم اشاره کرد. بزرگترین شعبات مارکت های شوک، بیم،کارفور، میگروس نیز در این منطقه میباشد. علاوه بر این دسترسی به فروشگاههای و رستوران های خیابان بغداد جاده سی نیز به راحتی امکان پذیر میباشد و همینطور در محله های منطقه آتاشهیر نیز بازارهای محلی برای خرید های روزانه برقرار میباشد.

خرید این ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

مناطق آسیایی از مناطق محبوب استانبول به شمار میرود و همیشه طرفداران خاص خود را دارد . وجود آپارتمان های لوکس در مجموعه هایی با تمامی امکانات رفاهی ، بسیاری از خارجی ها را بخصوص هموطنانمان را برای زندگی در این منطقه به خود جذب کرده است . در این منطقه هم میتوانید مجتمع های نوساز را برای خرید انتخاب کنید و هم آپارتمان های قدیمی تر که دارای منظره زیبایی می باشند ،  آتاشهیر بعنوان یکی از مناطق آسیایی محسوب میشود که با توجه به موقعیت محلی و قیمت مناسب املاک ، منطقه مناسبی برای خرید ملک و سرمایه گذاری میباشد. . اگر علاقمند به سرمایه گذاری در منطقه آتاشهیر استانبول میباشید به شما پیشنهاد میکنم از خدمات مشاوره تلفنی ما استفاده کرده تا اطلاعات کامل تری را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید ملک مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری نمایید .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next