منطقه محموتلار آلانیا

منطقه محموتلار آلانیا

منطقه محموتلار آلانیا، یکی از وسیع ترین مناطق شهر آلانیا است که در کنار خطه ساحلی شهر آلانیا و در بخش شرقی شهر آلانیا واقع شده است . این منطقه که در واقع یکی از نوساز ترین مناطق شهر آلانیا میباشد ، پر از مجتمع های مسکونی است که از امکانات کاملی برای یک زندگی لوکس برخوردارند . وجود هتل های متعدد در این منطقه موجب شده است که منطقه محموتلار یکی از توریستی ترین مناطق شهر زیبای آلانیا باشد . این منطقه که در طول سالهای گذشته رشد قابل توجهی داشته است ، پر از رستوران ها ، کافه تریاها ، پلاژهای ساحلی و همینطور فروشگاههای متعددی است که موجب شده است تا این منطقه بسیار پرتردد باشد . در واقع میتوان گفت پس از مرکز قدیمی شهر آلانیا ، محموتلار دومین منطقه پرتردد در شهر آلانیا محسوب می گردد .

محموتلار یکی از مناطق مورد توجه خارجیان محسوب میشود . بافت بسیار مشخص این منطقه ، قرار داشتن کلیه امکانات زندگی در این منطقه ، وجود مجتمع های نوساز و همینطور داشتن خط ساحلی بسیار طولانی ، از دلایلی است که موجب شده تا خارجیان نسبت به خرید ملک و سرمایه گذاری در این منطقه تمایل داشته باشند . تعداد بسیار زیادی از مجتمع های مسکونی که در این منطقه واقع شده اند ، دارای منظره بسیار زیبایی از دریای مدیترانه میباشند و امکانات رفاهی کاملی را در اختیار ساکنین قرار میدهند .

فاصله منطقه آلانیا با مرکز شهر حدود 15 دقیقه میباشد و با استفاده از وسایل نقلیه عمومی به راحتی میتوانید به مرکز شهر قدیمی آلانیا دسترسی داشته باشید. به علاوه فرودگاه قاضی پاشا فقط 30 دقیقه تا این منطقه فاصله دارد و در صورتیکه در این منطقه اقامت  داشته باشید ، به راحتی و با استفاده از اتوبوس های مخصوص فرودگاه میتوانید به راحتی به فرودگاه قاضی پاشا تردد داشته باشید.

اگر علاقمند به خرید و سرمایه گذاری در منطقه محموتلار آلانیا میباشید ، کارشناسان ویژه فروش ما میتوانند اطلاعات دقیقی در ارتباط با نحوه سرمایه گذاری در این منطقه را در اختیار شما قرار دهند . ما بهترین آپارتمان ها و ویلاهای موجود در این منطقه را با بهترین قیمت به شما پیشنهاد میکنیم . کافیست با ما تماس بگیرید تا بهترین فایل های منطقه محموتلار را در اختیارتان قرار دهیم .

 

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next