منطقه آوسالار آلانیا

منطقه آوسالار آلانیا

منطقه آوسالار آلانیا ، یکی از مناطق غربی شهر آلانیا است که در فاصله 25 کیلومتری از مرکز شهر آلانیا واقع شده است . این منطقه با حدود 10.000 نفر جمعیت ، یکی از بخش های توریستی در شهر آلانیا محسوب میگردد .این منطقه دارای ساحل شنی و یکدستی است که از ویژگیهای بسیار مهم در این منطقه محسوب میشود . قرار گرفتن هتلهای متعدد ، رستوران ها ، کافه ها و پلاژها در این منطقه ، موجب شده است تا در طول فصل توریستی مملو از گردشگرانی باشد که اقامت در منطقه آوسالار آلانیا را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند . مشهور ترین ساحل شنی منطقه آوسالار ، ساحل اینجکوم است که به ساحل ماسه طلایی نیز مشهور است و در طول تابستان به سختی میتوانید جای خالی برای آفتاب گرفتن در این ساحل را بیابید. پارک دلفین آلانیا که دلفیناریوم نام دارد نیز در این منطقه قرار گرفته است و یکی از جاذبه های توریستی در این منطقه محسوب میگردد .

اگر مایلید در هتل های موجود در آوسالار اقامت داشته باشید ، علاوه بر اینکه میتوانید از امکانات موجود در این منطقه استفاده کنید و لذت ببرید ، با استفاده از وسایل نقلیه عمومی که از جاده اصلی شهر عبور میکند ، میتوانید به راحتی به مرکز قدیمی شهر آلانیا بروید و از قدم زدن در اسکله معروف شهر ، قلعه آلانیا و همینطور بازار مرکزی آلانیا لذت ببرید .

منطقه آوسالار آلانیا ، در حال حاضر یکی مناطق آلانیا است که توجه علاقمندان به سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه را به خود جذب کرده است . آپارتمان های نوساز در این منطقه ، در مجتمع هایی با امکانات کامل و لوکس و مناسب ، قرار گرفته اند . اغلب این آپارتمانها ، دید بسیار زیبایی به دریای مدیترانه دارند و در فاصله بسیار نزدیکی از سواحل شنی این منطقه قرار گرفته اند . علاوه بر این یکی از دلایل مهم دیگری که این منطقه را به منطقه جذابی برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است ، قیمت مناسب املاک و مستغلات در این منطقه میباشد.

اگر مایل به خرید ملکی در شهر آلانیا هستید که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم منظره زیبایی از دریای مدیترانه داشته باشد  و علاوه بر اینها ، سرمایه گذاری مناسبی باشد ، بدون شک منطقه آوسالار در شهر آلانیا ، منطقه مناسبی برای شما محسوب میشود.  اگر مایل به بازدید از منطقه آوسالار آلانیا و آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی موجود در این منطقه میباشد ، کافیست با ما تماس بگیریرد . مشاورین مجرب ما در دفتر فروش آلانیا ، با اطلاعات کامل در خدمت شما خواهند بود و بهترین املاک منطقه آوسالار آلانیا را به شما معرفی خواهند کرد .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next