سیستم بیمه و مراقبت بهداشتی در ترکیه

سیستم بیمه و مراقبت بهداشتی در ترکیه

سیستم بیمه و مراقبت بهداشتی در ترکیه

 

شرایط روز در دنیا و همه گیری بیماری کرونا موجب شده است تا سیستم های بهداشتی و بیمه سلامتی کشورها ، در معرض توجه قرار گیرد . بسیاری از افرادی که قصد جا به جایی و سرمایه گذاری را دارند ، با دقت شرایط مربوط به بیمه و سیستم های بهداشتی را بررسی می کنند تا بتوانند مناسب ترین و امن ترین محل را برای مهاجرت و اقامت خود و خانواده خود انتخاب کنند . در این بخش میخواهیم در ارتباط با سیستم بیمه و مراقبت بهداشتی در ترکیه ، اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم . ترکیه جزو کشورهایی است که از سیستم خدمات درمانی با کیفیت بالایی برخوردار است . در طول سالهای گذشته این کشور زیرساختهای مربوط به سیسیتم خدمات درمانی خود را با کیفیت بسیار بالایی گسترش داده است و شهروندان این کشور از طریق بیمه های سلامت عمومی و یا خصوصی میتوانید به راحتی از سیستم خدمات درمانی استفاده کنند . ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب تا جایی پیش رفته است که شهروندان غیر ترک نیز برای استفاده از خدمات درمانی ، به این کشور سفر میکنند .

چرا شهروندان خارجی کشور ترکیه را برای استفاده از خدمات درمانی ترجیح میدهند ؟

بالا بودن استاندارد سیستم بیمه و مراقبت بهداشتی در ترکیه ، موقعیت جغرافیایی ترکیه ، داشتن زیرساخت های وسیع در خدمات درمانی و بیمه ، داشتن بیمارستان های بسیار مجهز در اغلب شهرها و ارزانتر بودن استفاده از خدمات درمانی در مقایسه با سایر کشورها ، موجب شده است تا شهروندان خارجی این کشور را برای استفاده از خدمات درمانی ترجیح دهند . اگر قیمت خدمات ارائه شده را با کشوهای اروپا و همینطور امریکا مقایسه کنید ، متوجه اختلاف رقم قابل توجه میشوید که برای خارجیان بسیار اهمیت دارد و ترجیح میدهند با پرداخت مبلغ کمتری از خدماتی با کیفیت بالا بهره مند شوند.

به عنوان شهروند خارجی از چه نوع بیمه ای میتوانیم استفاده کنیم ؟

به عنوان یک خارجی شما در هنگام درخواست برای اقامت ترکیه ، میبایست از خدمات بیمه یک شرکت خصوصی استفاده کنید . شرکت های بیمه های مختلفی در ترکیه در حال ارائه خدمات میباشند که شما میتوانید تعرفه های آنها را بررسی کنید و مناسبترین را برای خودتان انتخاب کنید تا بتوانید از خدمات بیمه ارائه شده به خوبی بهره ببرید . اگر شما جزو افرادی هستید که مایل به سرمایه گذاری در ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه میباشید ، بدانید که پس از دریافت شهروندی ترکیه ، میتوانید مانند سایر شهروندان ترک از خدمات بیمه سلامت عمومی ترکیه که به رایگان در اختیار شهروندان ترک قرار میگیرد استفاده نمایید . مطابق با این طرح ، در بیمارستان های دولتی بخشی از خدمات به صورت رایگان  و یا با پرداخت هزینه بسیار جزیی در اختیار شهروندان قرار میگیرد که از جمله این خدمات ، میتوان به هزینه معاینه ، هزینه آزمایش ، هزینه عکسبرداری ، هزینه فیزیوتراپی ، اشاره کرد .سیستم بیمه و مراقبت بهداشتی در ترکیه

سیستم بیمه مناسب  و مراقبت بهداشتی در ترکیه با استاندارد بالا و هزینه مناسب موجب شده است تا بسیاری از خارجیانی که بازنشسته  شده اند ، مایل باشند تا در ترکیه زندگی کنند و با هزینه بسیار کمتری از خدمات درمانی در ترکیه استفاده کنند. ترجیح شما چیست ؟ آیا ترجیح میدهید کشوری را انتخاب کنید که ا خدمات درمانی با کیفیت و مناسب در اختیار شما قرار دهد ؟ اگر شما هم قصد مهاجرت و سرمایه گذاری در ترکیه را دارید ، با ما تماس بگیرید . ما کاملترین اطلاعات در ارتباط با مهاجرت به ترکیه را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next