دانشگاه بیلکنت آنکارا

دانشگاه بیلکنت آنکارا

دانشگاه بیلکنت آنکارا  در واقع بهترین دانشگاه در ترکیه است که در آنکارا پایتخت ترکیه واقع شده است  . در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این دانشگاه غیر انتفاعی با شما به اشتراک بگذاریم .

این دانشگاه که در پایتخت کشور ترکیه شهر آنکارا واقع شده است و در تاریخ 1984 به عنوان اولین دانشگاه خصوصی کشور ترکیه ساخته شد . این دانشگاه در حال حاظر بیشتر از 12.500 دانشجو در مقاطع مختلف دارد . همچنین دارای 1000 پرسنل از جمله اساتید ، اعضای هیئت علمی و کادر اداری میباشد . استاد های هیئت علمی دانشگاه بیلکنت از مجرب ترین و بهترین استاد ها از بیش از 40 کشور مختلف میباشند و همین سبب شده تا این دانشگاه بهترین دانشگاه ترکیه و یکی از بهترین دانشگاه های جهان شود .

انگلیسی زبان تدریس این دانشگاه میباشد و همین باعث شده دانشجویان مختلفی از بیش از 40 کشور و همچنین دانشجویان ممتاز دبیرستان های ترکیه جهت تحصیل این دانشگاه را انتخاب کنند . به عنوان مثال هرساله دانشجویان زیادی از کشور هایی از جمله چین ، آمریکا ، روسیه ، استرالیا ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، ژاپن و انگلستان جهت تحصیل در این دانشگاه به کشور ترکیه می آیند .

همچنین این دانشگاه دارای امکانات زیادی هم میباشد . این دانشگاه دارای 7 دانشکده ، 3 مدرسه عالی شغل ، 2 مدرسه عالی و یک مرکز آموزش فنون موسیقی میباشد . به عنوان مثال برخی از دانشکده های این دانشگاه دارای علوم پایه ، هنر های زیبا ، علوم اقتصادی و اجتماعی ، مدیریت و مهندسی و علوم انسانی و ادبیات میباشد و رشته هایی مانند فیزیک ، شیمی ، مهندسی ، ریاضی ، ادبیات ، زبان های خارجی و اقتصاد را در غالب 32 رشته کارشناسی و 51 رشته تحصیلات تکمیلی ارائه میشود .

شما با دریافت  بورس تحصیلی در این دانشگاه از پرداخت شهریه دانشگاه معاف میشوید و همچنین کمک هزینه تحصیلی به صورت ماهیانه دریافت میکنید . همینطور بورس تحصیلی سالیانه در راه بهتر شدن وضعیت دانشجویان با توجه به وضعیت علمی دانشجویان بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد ، رنگ و معلولیت به دانشجویان داده میشود .

اگر نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با دانشگاه بیلکنت آنکارا میباشید کافیست باما در ارتباط باشید تا مشاوران مجرب ما با اطلاعات کامل آماده خدمات رسانی به شما باشند .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next