دانشگاه باهچه شهیر استانبول

دانشگاه باهچه شهیر استانبول

دانشگاه باهچه شهیر استانبول را میتوان جزء یکی از بهترین دانشگاه های کشور ترکیه دانست . این دانشگاه واقع در استانبول به قلب استانبول هم معروف است ، در ادامه این مطلب باما همراه باشید تا اطلاعات لازم برای تحصیل در این دانشگاه را با شما در میان بگذاریم .

این دانشگاه جزء یکی از معتبر ترین دانشگاه های ترکیه میباشد و بسیاری از رشته های تحصیلی در آن به صورت زبان انگلیسی پیش میرود . ساختمان اصلی این دانشگاه در منطقه بشیکتاش و در کنار تنگه بسفر واقع شده است . منطقه ای که طول روز در آن به سرعت در حال حرکت میباشد . این دانشگاه در سال 1996 توسط بنیاد آموزشی باهچه شهیر در شهر استانبول تاسیس شد و در سال 1999-2000 اولین پذیرش دانشجو در آن انجام شد . یکی از حسن های بزرگ این دانشگاه تعداد دانشجویان خارجی آن میباشد که حدود 3000 الی 4000 نفر میباشد از این رو دانشجویان این دانشگاه این فرصت را دارند که در حین تحصیل در این دانشگاه بتوانند با فرهنگ کشور های مختلف آشنا شوند همچنین توانایی گفتگوی جهانی در رابطه با باور های فکری ، علمی و … خواهید داشت .

این دانشگاه با داشتن چندین شاخه در سرتاسر جهان از سایر دانشگاه ای ترکیه متمایز شده است و برای دانشجویان این امکان فراهم میشود که بین کشور های مختلف سفر کنند و تحصیلاتشان را آزادانه در برلین ، رم ، بوستون ، واشنگتن ، سیلیکون ولی ، کلن و تورنتو انجام دهند . همچنین سیستم بورس تحصیلی BAU Global این امکان را برای دانشجویان فراهم میکند تا دانشگاه های جهان در اتحادیه اروپا ، کانادا و آمریکا مبادله کنند .

لیست دانشکده ها و رشته های تحصیلی دانشگاه باهچه شهیر استانبول :

دانشکده اقتصاد ، علوم اداری و اجتماعی EN

دانشکده علوم تربیتی EN

دانشکده ارتباطات EN

دانشکده حقوق TR

دانشکده فنی و علوم طبیعت EN

دانشکده معماری و طراحی EN

دانشکده پزشکی EN

دانشکده علوم بهداشتی TR

در صورتی که علاقه مند به دریافت کلیه اطلاعات لازم میباشید کافیست باما در تماس باشید تا مشاوران مجرب ما با اطلاعات کامل آماده خدمات رسانی به شما باشند .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next