دانشگاه آک دنیز آنتالیا

دانشگاه آک دنیز آنتالیا

یکی از دانشگاه هایی که از زمان تاسیس تا به امروز نقش مهمی در زمینه پیشرفت کیفیت در زمینه آموزش و پژوهش داشته است ، دانشگاه آک دنیز آنتالیا میباشد . این دانشگاه سبب پیشرفت و موفقیت زیادی در زمینه های هنر ، آموزش و پرورش ، علوم ، بهداشت و توسعه اجتماعی در سطح های ملی و جهانی شده است . در ادامه باما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در رابطه با این دانشگاه با کیفیت با شما علاقه مندان به تحصیل در ترکیه در میان بگذاریم .

این دانشگاه در سال 1982 در آنتالیا تاسیس و بسیاری از رشته ها در آن تدریس میشود . حدود هزار و 500 متقاضی از 10 کشور مختلف برای ورود در این دانشگاه از راه آزمون یوس اقدام کردند . دانشکده پزشکی ، کشاورزی ، هنر و علوم ، تجارت و الهیات ، شیلات ، آموزش و پرورش ، مهندسی ، اقتصاد و علوم اداری ، حقوق و هنر های زیبا از جمله دانشکده های این دانشگاه میباشند . همچنین این دانشگاه رشته هایی از جمله فیزیک ، شیمی ، بیولوژیک ، مدیریت مهمانداری ، باستانشناسی کلاسیک ، مامایی ، مدیریت گردشگری ، پرستاری ، اقتصاد و مدیریت را به دانشجویان علاقه مند ارائه میدهد

رکتور این دانشگاه پروفسور مصطفی گونان توضیح دادند که متقاضیان خارجی ما برای شرکت در آزمون ورودی و تحصیل در دانشگاه آک دنیز آنتالیا نسبت به سال گذشته 2 برابر میباشد . همچنین این دانشگاه دارای امکانات زیادی میباشد ، از جمله این امکانات میتوان به خوابگاهی با ظرفیت 3000 تخت ، کتابخانه ای دارای بیش از 30 هزار جلد کتاب ، امکانات ورزشی از مانند استخر ، زمین اسکیت ، زمین فوتبال ، زمین تنیس ، سالن شطرنج ، پیلاتس و باشگاه بدنسازی اشاره کرد .

بعضی از رشته های این دانشگاه در شهرهای اطراف آنتالیا از جمله در شهر آلانیا نیز تدریس میشوند .که البته تعداد کمی از رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه میباشند .

در صورتی که علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر میباشید کافیست باما در ارتباط باشید تا مشاوران ما کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار بدهند .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next