چطور از کلاهبرداری در خرید ملک در ترکیه جلوگیری کنیم ؟

کلاهبرداری در خرید ملک در ترکیه

این روزها بحث در ارتباط با کلاهبرداری در خرید ملک در ترکیه زیاد است . هم تعداد زیادی از مشتریها از ما سوال میکنند که برای اینکه در هنگام خرید ملک در ترکیه سرمان کلاه نرود ، چکار کنیم و هم اینکه گروهی از همکاران ما شروع به تبلیغاتی کردند که از کلاهبرداران خرید نکنید و از ما خرید کنید . اما واقعاٌ به چه کسی میتوان اعتماد کرد و چه کسی درست میگوید و بین این همه تبلیغاتی که انجام میشود ، چگونه تصمیم بگیریم که هم خرید خوبی داشته باشیم و هم اینکه خودمان را در شرایط امنی نگاه داریم و بدون اینکه مشکلی برای ما پیش بیاید ، خرید ملک در ترکیه را به راحتی انجام بدهیم ؟

داشتن اطلاعات کافی در ارتباط با مناطق مختلف استانبول و حدود نرخ در هر منطقه 

اولین چیزی که به عنوان یک خریدار ملک باید به آن اشراف پیدا کنید ، اطلاعات کافی در ارتباط با مناطق مختلف شهر استانبول است . قبل از اینکه بخواهید از هیچ یک از آژانسهای همکار و معتبر و یا شرکت های ساختمانی خرید کنید ، سعی کنید اطلاعات دقیقی در ارتباط با مناطق مختلف در شهر استانبول به دست بیاورید .مناطق را بشناسید ، ویژگی هر منطقه چیست ، بافت آن منطقه و حدود قیمت املاک در آن منطقه را بررسی کنید. این روزها با وجود اینترنت و اطلاعات بسیار زیادی که به راحتی و رایگان در دسترس شما قرار دارد ، کسب اطلاعات دقیق کار مشکلی نیست به خصوص که تعداد زیادی از هموطنان ما بارها به ترکیه سفر کرده اند و حدوداٌ در ارتباط با شهرهای مختلف و مناطق مختلف شهرها ، اطلاعاتی دارند . پس قدم اول این است که قبل از اینکه نسبت به خرید ملک در مجموعه و یا منطقه ای اقدام نمایید ، اطلاعات خود را تکمیل کنید .

استفاده از وکلا و مشاوران حقوقی معتبر برای جلوگیری از کلاهبرداری در خرید ملک در ترکیه

متاسفانه تعداد زیادی از ما عادت نداریم که قبل از اینکه قراردادی ببندیم و خریدی انجام بدهیم ، با وکلا و مشاورین حقوقی مشاوره کنیم . تعداد بسیار زیادی از خریداران ملک بدون اینکه از مشاوره حقوقی صحیح و  وکیل مجرب استفاده کنند ، اقدام به بستن قرارداد خرید ملک هایی می کنند که برایشان ایجاد مشکل و دردسرهای بزرگ میکند . تعداد زیادی از مشتریان حتی مشتریانی که ملک های گران قیمت میخرند ، مشاوره با مشاوره حقوقی و یا وکیل را ضروری نمیبینند . قبل از اینکه قرارداد خرید ملک را امضا کرده و خودتان را متعهد کنید و قبل از اینکه هزینه ای به شرکت فروشنده بپردازید ، لطفاٌ با وکیل و مشاور حقوقی مشورت کنید . شرکت های حقوقی و وکلای بسیار زیادی در ترکیه مشغول به فعالیت هستند که قوانین حاکم بر ترکیه را به خوبی میدانند و شما میتوانید از مشاوره و راهنمایی ایشان بهره بگیرید . ایشان شرایط و مفاد قرارداد خرید ملک مورد نظر شما را با دقت مطالعه میکنند و شرایط را برای شما توضیح میدهند و اگر بندی از قرار داد به ضرر شما به عنوان خریدار ملک باشد ، آن را اصلاح میکنند .

نکته آخر اینکه کلاهبرداری در همه جای دنیا اتفاق می افتد ، افراد سودجو همه جا هستند اما نکته مهم این است که ما اگر با دقت بیشتری نسبت به کلیه خرید ها و قراردادهای خودمان اقدام کنیم ، اگر اطلاعات کاملی در ارتباط با خرید ملک و سرمایه گذاری که مایل هستیم در ترکیه داشته باشیم را کسب کنیم ، اگر حدود رشد منطقه و اطلاعات تکمیلی در مورد املاک را بدانیم ، میتوانیم از کلاهبرداری در خرید ملک در ترکیه جلوگیری کنیم و سرمایه گذاری درستی انجام دهیم . یادمان باشد اگر شرکت فروشنده معتبر باشد و قصد فریب شما را نداشته باشد ، از اینکه شما باید برای عقد هر گونه قرارداد با وکیلتان مشورت کنید ، استقبال خواهد کرد.

ما در شرکت سان اند سندز ، با ایجاد بخش حقوقی در شرکت و استفاده از وکلای مجرب ، برای مشاوره حقوقی در خدمت شما هستیم و با استفاده از مشاورین املاک کارآزموده و وکلای مجرب در کنار هم ، با ارائه سرویس مشاوره حقوقی در خرید املاک در ترکیه در خدمت شما هستیم . لازم به ذکر است کلیه مشاوره های حقوقی برای افرادی که از طریق شرکت ما اقدام به خرید ملک میکنند ، بدون هزینه خواهد بود. امیدواریم با ارائه این سرویس بتوانیم گامی مثبت در جهت کسب اعتماد شما و ارائه خدمات خرید ملک در ترکیه به صورت کامل داشته باشیم .

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next