تاریخ برگزاری پروازهای تهران به استانبول مشخص شد !!

تاریخ برگزاری پروازهای تهران به استانبول

بالاخره پس از ماهها انتظار ، تاریخ برگزاری پروازهای تهران به استانبول در وبسایت رسمی هواپیمایی ترکیش ایرلاین اعلام شد. تاریخ اولین پرواز تهران به استانبول ، 26 تیرماه یا 16 جولای اعلام شده است و قرار است که از این تاریخ به بعد روزانه یک پرواز توسط هواپیمایی ترکیش ایرلاین در مسیر بین تهران – استانبول – تهران برقرار شود . هنوز در ارتباط با افزایش پروازهای این شرکت هواپیمایی و همچنین آغاز حرکت پرواز ها به شهرهای دیگر به جز تهران ، مشخص نشده است . اما پیش بینی میشود که از اوایل ماه اگوست ، تعداد پروازهای روزانه این شرکت هواپیمایی بیشتر شود و همچنین به مرور پروازهایی به مقصد شهرهای دیگر ایران نیز برقرار شود .

در طول یکی دو هفته گذشته ، خبرهایی مبنی بر اینکه گروهی از مسافرینی که دارای کارت اقامت معتبر بوده اند ، توانستند از طریق مرز زمینی سرو و همینطور از طریق پروازهای غیر مستقیمی مانند هواپیمایی قطر ایرویز ، به استانبول سفر کنند ، منتشر گردید و حتی هفته گذشته شرکت هواپیمایی معراج پروازی را از تهران به مقصد استانبول به صورت مستقیم برقرار نمود که کسانی که دارای کارت اقامت معتبر بودند ، توانستند از این پرواز برای سفر به استانبول استفاده کنند .

اما نکته مهمی که میبایست توجه کنیم این است که در پروازهایی که توسط هواپیمایی ترکیش ایرلاین در مسیر بین تهران – استانبول – تهران در تاریخ 26 تیرماه برقرار خواهد گردید ، شرط داشتن اقامت برای سفر ذکر نشده است و به نظر میرسد که بعد از گذشت بیش از 4 ماه این پرواز اولین پرواز توریستی بین دو کشور خواهد بود . بدیهی است که مجوزهای لازم برای برقراری پروازهای دیگر در این مسیر نیز داده خواهد شد و به جز پرواز ترکیش ایرلاین از همین تاریخ پروازهای دیگری نیز در این مسیر شروع به فعالیت خواهند نمود .

علیرغم مشخص شدن تاریخ برگزاری پروازهای تهران به استانبول ، باید به این موضوع دقت داشته باشیم که هنوز خطر ابتلا به ویروس کرونا در تمام دنیا به صورت کامل از بین نرفته است ، لازم است که در تمام طول سفر خود توصیه های ایمنی را رعایت کنید . البته در تمام فرودگاهها تمهیدات لازم و دستگاههای کنترل درجه حرارت بدن تعبیه شده است ، اما بیش از همه اینها مراقبت فردی بسیار اهمیت دارد . بنابراین برای اینکه سفری امن و سالم داشته باشیم ، به توصیه های ایمنی در طول سفر دقت کنیم .

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next