منطقه اسنلر استانبول

منطقه اسنلر استانبول

منطقه اسنلر استانبول

منطقه اسنلر یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول میباشد که از جنوب با منطقه سلطان قاضی، از شرق با مناطق بایرام پاشا، زیتین بورنو و قاضی عثمان پاشا، از غرب با مناطق باجیلار و باشاک شهیر و از شمال با گونگورن همسایه میباشد.این منطقه با مساحت تقریبی 19 کیلومتر دارای 18 محله میباشد. از محله های مهم منطقه اسنلر میتوان به محله معمار سینان، داوود پاشا، مندرس، تورگوت رئیس و نامیک کمال اشاره کرد.این منطقه دارای ترمینال بزرگی است که جزء بناهای تاریخی زیبای شهر استانبول نیز میباشد.این منطقه از تجزیه مناطق باکیرکوی و گونگورن به وجود آماده و تبدیل به یک منطقه مستقل با شهرداری مجزا شده است. تعداد زیادی مدرسه دولتی و خصوصی در این منطقه وجود دارد، همچنین، بیمارستانها و مراکز خدمات درمانی دولتی و خصوصی در اسنلر آماده ارائه خدمات درمانی هستند.نام چند بیمارستان خصوصی این منطقه به این قرار است: بیمارستان آویجنا اسنلر، بیمارستان گونی اسنلر و بیمارستان تخصص دهان و دندان.وجود سه کالج معتبر شهر استانبول در رشد فرهنگی این منطقه بی تاثیر نیست همچنین دانشگاه بزرگ و بین المللی ییلدیز تکنیک هم در این منطقه واقع شده است..

 حمل و نقل در منطقه اسنلر

منطقه اسنلر استانبول به دلیل مرکزیت و موقعیت شهری دارای وسایل نقلیه عمومی مانند مترو، دولموش، اتوبوس و تاکسی میباشد.خط مترو با چندین ایستگاه فعال در این مترو دسترسی این منطقه را به دیگر مناطق شهری آسان کرده است.

مراکز خرید اسنلر

همانطور که قبلا گفتیم به دلیل قدمت و مرکزیت این منطقه، امکانات رفاهی و تجاری این منطقه به اندازه کافی میباشد و وجود چندین مرکز خرید بزرگ مانند مرکز خرید سویلو، مرکز خرید استانبول، مرکز خرید آرسلان، مرکز خرید فوروم و مرکز خرید میدان و چندین مرکز خرید دیگر دسترسی شما را به تمامی نیازهایتان راحت میکند.

بازار روز در منطقه اسنلر

تعداد 20 بازار روز و هفتگی در منطقه اسنلر وجود دارد که میتوانید در این بازارها انواع خوراکی های تازه و نیازهای روزمره و مصرفی خود را تهیه کنید . در ادامه تنها چند بازار روز را نام میبریم:چهارشنبه بازار محله نینه هاتون، بازار روز محله مندرس، سه شنبه بازار محله مندرس، بازار روز آسلانلار در محله معمار سینان و بازار اینبولو در محله فاتیح.

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

منطقه اسنلر استانبول به دلیل مرمزیت و دسترسی خوبی که به دیگر مناطق شهری دارد اولویت بسیاری برای خرید ملک و زندگی میباشد. این منطقه دارای مراکز تجاری و تفریحی و فرهنگی بزرگی نیز میباشد و این مهم و همچنین دسترسی راحت به این مراکز از طریق وسایل حمل و نقل عمومی دلیل موثقی برای ترجیح این منطقه میباشد شما نیز اگر تمایل به خرید ملک در این منطقه و یا دیگر مناطق شهر استانبول را دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next