منطقه بیکوز استانبول

منطقه بیکوز استانبول

منطقه بیکوز استانبول

منطقه بیکوز استانبول یکی از زیباترین منطقه های بخش آسیایی میباشد که سواحل زیبای آن از سمت بغاز تا دریای سیاه ادامه دارد و هنوزبخش زیادی از فضای سبز آن دست نخورده باقی مانده است. این منطقه توسط جنگل احاطه شده و به عنوان شهرک سبز معروف است. در شرق این منطقه شیله ، در قسمت شمال آن دریای سیاه ، در قسمت غربی آن تنگه بسفر و مناطق بسیار زیبای اوسکودار، کارتال و عمرانیه در جنوب این منطقه قرار گرفته اند .در قسمت ساحلی بیکوز ویلاهای بسیار گران قیمت و زیبایی قرار دارد که بسیاری از افراد معروف و ثروتمند ترکیه در این بخش از استانبول اقامت دارند. بیکوز به دلیل رشد چشمگیری که در سال های اخیر داشته دومین منطقه گران استانبول محسوب میشود و خیلی از سرمایه گذاران منطقه آسیایی معمولا این بخش را انتخاب می کنند. در حقیقت می توان گفت که بیکوز هم سطح محله ببک و بشیکتاش قسمت اروپایی است و منطقه لوکس قسمت آسیایی به حساب می آید.

سیستم حمل و نقل عمومی منطقه بیکوز

منطقه بیکوز استانبول که بین پل دوم و سوم بسفر واقع شده دارای وسعت بسیار زیادی میباشد و بر اساس اینکه در کدام بخش از منطقه بیکوز ساکن باشید ، میتوانید از اتوبوس و مینی بوس ( دلموش ) به راحتی استفاده کنید و به مناطق دیگر شهر استانبول دسترسی داشته باشید. اما در واقع بیشتر مناطق مسکونی در منطقه بیکوز پر از ویلاها و مجتمع های لوکس مسکونی میباشند که ساکنین آنها از وسایل نقلیه شخصی برای رفت و آمد استفاده می کنند .

دانشگاه های منطقه بیکوز

در این منطقه دو دانشگاه بسیار مشهور قرار گرفته است . یکی از آنها دانشگاه بیکوز و دیگری دانشگاه ترکیه- آلمانی میباشد . با وجود اینکه این دو دانشگاه ، جزو دانشگاههای مهم در استانبول میباشند ، اما منطقه بیکوز منطقه ای نیست که به طور کلی حال و حوای دانشگاهی داشته باشد و بیشتر از فضای دانشگاهی ، فضای سر سبز و لوکس در این منطقه به چشم میخورد .

منطقه بیکوز استانبول برای چه کسانی مناسب است؟

اگر خواهان زندگی در یک محیط سر سبز و دنج و لوکس در منطقه آسیایی هستید بدون شک بیکوز برای شما مناسب است. بیشتر از نصف مساحت این منطقه را فضای سبز و جنگل در بر گرفته است به همین جهت اگر به دنبال واحدهایی با منظره جنگل در منطقه خوش آب وهوای آسیایی هستید پیشنهاد ما به شما منطقه بیکوز میباشد . در این منطقه هم واحدهای قدیمی و گران قیمت موجود است که از کیفیت و طراحی لوکسی برخوردار هستند که البته با وجود قدیمی بودن ارزش زیادی دارند . به علاوه در طول چند سال گذشته ، مجتمع های مسکونی نوساز و لوکسی نیز در بخش های مختلفی از این منطقه ایجاد شده است که علاقمندان به خرید ملک در مجتمع های مسکونی نوساز و لوکس ، میتوانند از این مجتمع ه بازدید داشته باشند . از شلوغی و ازدحام جمعیت مرکز شهر در این بخش آسیایی خبری نیست. برای پیدا کردن واحد دلخواهتان مطابق با بودجه و شرایط شما ، می توانید با مشاوران و کارشناسان فروش ما در تماس باشید تا بهترین واحدهای این منطقه رو به شما معرفی کنیم.

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next