منطقه ساریر استانبول

منطقه ساریر استانبول

منطقه ساریر استانبول ، یکی از مناطق بسیار مشهور این شهر است که در شمالی ترین منطقه بخش اروپایی استانبول واقع شده است. منطقه ساریر استانبول منطقه ای بزرگ است که شامل روستاهایی در بخش اروپایی از بوسفوروس و روملیفنری تا تارابیا، ینیکوی، امیرگان و روملی حصاری میباشد. موقعیت بی همتای این منطقه در کنار بوسفوروس استانبول ، ساریر را به یکی از بهترین مناطق توریستی و همینطور گران قیمت در استانبول تبدیل کرده است .این منطقه که ناحیه ای در حدود 161 کیلومتر مربع را پوشش میدهد،  در سال 2018 میلادی جمعیتی در حدود 305243 نفر را در خود جای داده است.  به علاوه ، منطقه ساریر استانبول یکی از امن ترین مناطق نسبت به زلزله میباشد و به همین دلیل نیز یکی از لوکس ترین و گران ترین مناطق ترکیه است و بسیاری از ثروتمندان و اشخاص معروف ترکیه نیز این منطقه را برای زندگی انتخاب می کنند .

سارییر منطقه بزرگی است و دارای بخش های مختلفی میباشد که از جمله مشهورترین آنها میتوانیم به بخش ماسلاک و بخش زکریا کوی اشاره کنیم . ناحیه ی ماسلاک مرکز سرمایه گذاری در استانبول به حساب می آید که  مملو از ادارات و برج های مسکونی است که دارای طراحی و معماری مدرن و متفاوت هستند. این ناحیه دارای شبکه ی حمل و نقلی میباشد که دسترسی به آن را بسیار راحت نموده است . ماسلاک  با دانشگاه ها، بیمارستانها، مراکز بیزینسی و بانکهای متعددی محاصره شده است. منطقه ماسلاک  علاوه بر داشتن برج های بلند در بلندترین نقطه ی استانبول قرار گرفته است و به همین دلیل از منظره خوبی برخوردار است . ماسلاک فاصله کمی با میدان تقسیم و منطقه لونت دارد همینطور بیش از ۱۰ دقیقه  تا بسفر و ۳۰ دقیقه  با فرودگاه سوم  استانبول فاصله دارد که این امر بسیار به ارزش منطقه افزوده است . برخلاف ماسلاک ، منطقه زکریا کوی بیشتر منطقه مسکونی با مجتمع هایی که بیشتر سبک ویلایی دارند ، میباشد . این منطقه بیشتر برای زندگی لوکس ساخته شده و اگر مجتمع های این منطقه را برای اقامت انتخاب میکنید ، حتماٌ باید دارای وسایل نقلیه شخصی باشید چون دسترسی با وسایل نقلیه عمومی به تمام بخش های داخل این منطقه به راحتی امکان پذیر نمیباشد.

منطقه ساریر استانبول منطقه مشرف به جنگلهای بلگراد میباشد  که یکی از زیباترین پارکها و مکانهای توریستی در استانبول است  که دارای طبیعت زیبا و بکر می باشد . جنگلهای بلگراد ، یکی از مشهورترین پارک های جنگلی استانبول است که فضای ویژه برای پیاده روی و همینطور پیک نیک دارد .

خرید ملک در منطقه ساریر استانبول را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم ؟

اگر منطقه ساریر به خصوص بخش های ساریر و ماسلاک را برای خرید ملک انتخاب میکنید ، ما میتوانیم موارد متعددی را با نرخ و شرایط مختلف به شما پیشنهاد کنیم . به دلیل مرکزی بودن این منطقه و همچنین ایجاد مجتمع های مدرن و لوکس و همینطور رشد بسیار بالایی که این منطقه در طول سالهای گذشته داشته است ، متقاضیان بسیار زیادی دارد و به همین دلیل نیز در حال حاضر قیمت اغلب واحد های مسکونی و اداری در این منطقه نسبت به مناطق دیگر استانبول بالاتر است . اما ما بهترین موارد را با بهترین قیمت به شما معرفی خواهیم کرد. کافیست با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما با اطلاعات کامل در خدمت شما باشند .

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next