منطقه سانجاک تپه استانبول

منطقه سانجاک تپه استانبول

منطقه سانجاک تپه استانبول

منطقه سانجاک تپه واقع در قسمت آسیایی شهر استانبول با مساحتی حدود 61 کیلومتر، جمعیتی حدود 414143 و در 19 محله واقع شده است.این منطقه از جنوب با کارتال، از جنوب غربی با مال تپه،از غرب با آتاشهیر و عمرانیه، از شمال با چکمه کوی و از شرق با پندیک و سلطان بی لی همسایه است.از نظر اهمیت منطقه میتوان به این مورد اشاره کرد که راه های منتهی به سومین پل استانبول از داخل این منطقه میگذرند.این منطقه از استانبول محیطی آرام و بدور از تنش قسمتهای دیگر را داراست و طبیعتی زیبا و بکر دارد. این منطقه با این طبیعت زیبا در حال حاضر به دلیل دور بودن از مرکز و دیگر مناطق برای سرمایه گذاری و یا سکونت در دل طبیعت بسیار مناسب میباشد.شما در چند محله سانجاک تپه میتوانید مجتمع های مسکونی و برج های زیبایی را برای زندگی انتخاب کنید.

حمل و نقل در سانجاک تپه

در این منطقه هنوز خط مترو ساخته نشده است ولی شما میتوانید با خطوط اتوبوس و دلموش به دیگر مناطق استانبول دسترسی پیدا کنید.با زندگی در این منطقه شما به دو اتوبان بزرگ ای 80 و شیله دسترسی دارید و به راحتی میتوانید از این دو اتوبان به دیگر مناطق شهری بروید

مراکز آموزشی و درمانی سانجاک تپه

منطقه سانجاک تپه استانبول دارای چندین مدرسه دولتی و کالج میباشد که به تعدادی از آن ها اشاره میکنیم: مدرسه خصوصی ینی دوآن، کالج دلتا سانجاک تپه، مدرسه خصوصی بیریکیم سانجاک تپه و کالج انسان و تکنولوژی. یکی از دانشگاه های معروف این منطقه مجتمع دانشگاهی چکمه کوی است.منطقه سانجاک تپه دارای بیمارستان و مراکز درمانی پیشرفته است و منطقه از این نظر کاملا تامین است چند بیمارستان معروف و تخصصی منطقه عبارتند از ÖZEL SANCAKTEPEBÖLGE HASTANESİ، ÖZEL VİA HOSPİTALSANCAKTEPE، SANCAKTEPE AĞIZVE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ.

مراکز خرید سانجاک تپه

منطقه سانجاک تپه دارای چند مرکز خرید از جمله رینگس، هدف، سانجاک تپه و اویاپار میباشد.

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

ما خرید در منطقه سانجاک تپه استانبول را به کسانی که زندگی در محیطی آرام و به دور از هیاهوی شهری را ترجیح میدهند پیشنهاد میکنیم. همچنین منطقه سانجاک تپه از مناطق رو به رشد استانبول بوده و به این دلیل بستر مناسبی برای سرمایه گذاری نیز میباشد. اگر تمایل به خرید ملک در این منطقه و یا دیگر مناطق شهر استانبول را دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next