منطقه توزلا استانبول

منطقه توزلا استانبول

منطقه توزلا استانبول

منطقه توزلا یکی از مناطق شرقی قسمت آسیایی شهر استانبول میباشد.این منطقه از غرب با پندیک، از شرق با گبزه، از جنوب با دریای مرمره و از شمال غرب با سلطان بی لی و جنگل همسایه است.مساحت این منطقه 201 کیلومتر مربع و جمعیت تقریبی آن 255468 نفر میباشد.بزرگترین صنعت کشتیرانی استانبول و همچنین دانشگاه دریایی ایتو(ITU) نیز در این منطقه میباشد.خط ساحلی زیبا و عریض موجود در توزلا در 13 کیلومتر بر زیبایی این منطقه افزوده است. به دلیل خط ساحلی و دریای مرمره آب و هوای این منطقه بسیار معتدل میباشد.این منطقه در سال 1992 مستقل شده و به صورت منطقه جدا با شهرداری مستقل شروع به فعالیت کرده است.در خط ساحلی این منطقه آرام شما میتوانید بافت لوکس تری را مشاهده کنید و ویلا و مجتمع های شیک و مدرن را ببینید.این زیبایی چشم نواز در مناطق جنگلی نیز قابل مشاهده میباشد.

حمل و نقل در توزلا

در منطقه توزلا وسایل نقلیه متعدد ریلی و جاده ایی وجود دارد. شما با خطوط اتوبوسرانی میتوانید از توزلا تا کادیکوی و بستانجی به راحتی بروید .همچنین ایستگاه های خطوط مترو-تراموای منطقه عبارتند از: İçmeler Tuzla. این منطقه دارای دسترسی دریایی نیز میباشد ولی به دلیل دور بودنش از مرکز شهر حمل و نقل از طریق دریا خیلی کاربردی نیست.

امکانات موجود در توزلا

دو دانشگاه بزرگ سابانجی و کوچ و چندین دانشگاه بزرگ دیگر استانبول در منطقه توزلا واقع شده اند. همچنین تعداد مراکز آموزشی و مدارس منطقه برای جمعیت موجود کافی بوده و از کیفیت لازم برخوردار میباشد. به دلیل قرار گرفتن منطقه در خط ساحلی شما میتوانید بهترین غذاهای دریایی را در این منطقه نوش جان کنید. همچنین پیست مسابقات فرمول یک و پیست کارتینگ استانبول نیز در این منطقه واقع شده است.توزلا صاحب بزرگترین پارک آبی استانبول نیز میباشد همچنین بسیاری مرکز رفاهی از این قبیل در منطقه توزلا واقع شده است.در این منطقه خدمات بهداشتی و درمانی مناسبی نیز وجود دارد از جمله بیمارستان مدرن و مجهز ÖZEL GİSBİR HASTANESİ. از دیگر مراکز تفریحی توزلا میتوان به آکواریوم استانبول، باغ وحش بسفر اشاره کرد.

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

اگر به دنبال محیط زندگی آرام و کنار دریا را ترجیح میدهید ما به شما توزلا را پیشنهاد میدهیم.بیشتر تفریحات آبی و امکانات دریایی استانبول نزدیک به این منطقه هستند پس اگر دریا را دوست دارید میتوانید در منزل خود در این منطقه به تماشای دریای زیبای مرمره بنشینید و یا از منظره جنگل لذت ببرید. . اگر تمایل به خرید ملک در این منطقه و یا دیگر مناطق شهر استانبول را دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next