منطقه سلطان بیلی استانبول

منطقه سلطان بیلی استانبول

 

منطقه سلطان بیلی استانبول

منطقه سلطان بیلی یکی از مناطق بخش آسیایی شهر استانبول است. این منطقه از جنوب غربی با کارتال، از شرق با پندیک، از شمال غرب با سانجاک تپه همسایه است.این منطقه در مساحتی حدود 42 کیلومتر مربع با جمعیتی حدود 327798 نفر با تعداد 15 محله بنا شده است.این منطقه از خوش آب و هواترین مناطق شهر استانبول است به این جهت که جنگل و فضای سبز زیادی در آن موجود است.منطقه سلطان بیلی در سال 1992 از کارتال جدا شده و تبدیل به منطقه ایی مستقل با شهرداری جداگانه شده است.در شمال این منطقه بیشتر صنایع مشغول به فعالیت میباشند و قسمت جنوبی منطقه بیشتر تراکم جمعیت را به خود اختصاص داده است.

مراکز درمانی و آموزشی سلطان بیلی

مراکز درمانی منطقه سلطان بیلی استانبول به خوبی قادر به پوشش نیازهای افراد منطقه میباشد. به چند بیمارستان خصوصی و دولتی اشاره میکنیم:  SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ-ÖZEL SULTANBEYLİ ERSOY HASTANESİ-ÖZEL AVRUPAGÖZ SULTANBEYLİ GÖZ MERKEZİ- ÖZEL SAYGI HASTANESİ- SULTANBEYLİ DERVİŞ ALİ-HESNA CEYLAN AĞIZ.همچنین در این منطقه مدارس و مراکز آموزشی مناسبی نیز وجود دارد. مدارسی نظیر: Özel Altınay Koleji و VEGA Okulları. تنها دانشگاه موجود در منطقه نیز AL AYDOS SULTANBEYLI میباشد.

حمل و نقل در سلطان بیلی

اتوبان بزرگ ای – 80 از این منطقه عبور میکند و شما از طریق این بزرگراه میتوانید به دیگر مناطق شهری دسترسی پیدا کنید.در این منطقه فعلا مترو و متروبوس وجود ندارد ولی شما با زندگی در این منطقه به اتوبوس و تاکسی و دلموش دسترسی دارید.

مراکز خرید سلطان بیلی

در منطقه سلطان بیلی استانبول با توجه به نیازافراد ساکن در آن ، چندین مرکز خرید وجود دارد. دو مرکز خرید موجود در این منطقه  Atlaspark Shopping Center و Plato Alışveriş Merkezi میباشد که به راحتی نیازهای ساکنین این منطقه را فراهم میکند.

خرید ملک در این منطقه را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم :

این منطقه از شهر استانبول دارای چند مجتمع مسکونی نوساز است که با توجه به سلیقه افراد برای زندگی میتواند ترجیح داده شود. همچنین کسانی که مایل به زندگی و خرید ملک در قسمت اسیایی شهر استانبول هستند میتوانند با قیمت مناسب تری نسبت به دیگر مناطق ملک خریداری کنند. اگر تمایل به خرید ملک در این منطقه و یا دیگر مناطق شهر استانبول را دارید با مشاوران ما در تماس باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next