دانشگاه های دولتی ازمیر

دانشگاه های دولتی ازمیر

در زمان مهاجرت و انتخاب شهر مورد نظر برای زندگی ، یکی از موارد بسیار مهمی که برای اغلب خانواده ها مطرح میباشد ، مراکز آموزشی و دانشگاههای موجود و مورد استفاده برای خارجی ها میباشد. یکی از شهرهای بزرگ ترکیه در زمینه مراکز آموزشی و دانشگاهها بسیار مشهور و به نام میباشد ، شهر ازمیر است . در کشور ترکیه حدود 200 دانشگاه وجود دارد که اکثر آنها یعنی حدود 120 دانشگاه های دولتی هستند که در ادامه مطلب به برخی از دانشگاه های دولتی ازمیر اشاره میکنیم.

تحصیل در دانشگاه های دولتی ازمیر

در سال 2001 دانشگاه اقتصاد ازمیر تاسیس شد. هدف از تاسیس این دانشگاه آموزش افراد خلاق به کارآفرینان موفق و مطرح در جامعه است. این دانشگاه متعهد به اصلاحات و اصول آتاتورک کبیر است.

دانشگاه اقتصاد ازمیر در حال حاضر دارای امکانات پیشرفته ای است که دارای امکانات پیشرفته ای است که دارای 8 دانشکده و 2 مدرسه فنی حرفه ای- 4 مدرسه عالی 10 مرکز تحقیقاتی و کاربردی میباشد.

آموزش در دانشگاه 

بین المللی شدن برای این دانشگاه بسیار مهم است بنابراین تمامی دانشگاه های دولتی تلاش میکنند تا یک محیط یادگیری چند فرهنگی و استقامتی را فراهم کنند.بنابراین دانشگاه دارای توافقنامه برنامه ایراسموس با 171 شرکای دانشگاهی در 26 کشور و پرتکل همکاری دانشگاهی با 47 دانشگاه در خارج از کشور است. دانشگاه اقتصاد ازمیر طیف گسترده ای از دوره ها و برنامه های مختلف ارائه میدهد.دیدگاه اصلی بناینگذاران پیشرفت و تولید تکنولوژی پیشرفته و توسعه آن است. هدف کمپاین تکنپارک از ایجاد یک ارتباط قوی بین آموزش و تحقیقات صنعتی میباشد. کلاس های فنی انگلیسی و نوشتن در سراسر برنامه درسی برای بهبود مستمر و ادغام موثر در جامعه دانشگاهی بین المللی در دسترس هستند.

دوره های دانشگاه های دولتی ازمیر 

در حال حاضر 32 برنامه مختلف تحصیلات تکمیلی 35 دوره کارشناسی و 38 برنامه مختلف فارغ التحصیلی و 9 برنامه دکتری مختلف در دانشگاه های دولتی ازمیر ارائه میشود.اساتید این دانشگاه جز مجرب ترین و حرفه ای ترین اساتید بین المللی در ترکیه هستند که با اشتیاق کامل دانش خود را در حوزه های تخصصی در اختیار دانشجویان قرار میدهند.این دوره ها به زبان انگلیسی (به استثنای دانشکده حقوق) تدریس می شود و دانشجویان باید در طول دوره های کارشناسی خود یک زبان دوم را یاد بگیرند، آنها می توانند بین آلمانی، فرانسوی، چینی، ژاپنی، روسی، ایتالیایی، اسپانیایی، یونانی و پرتغالی یکی را انتخاب کنند.

فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی ازمیر

دانشگاه های دولتی ازمیر اطمینان می دهد که فارغ التحصیلان بعد از اتمام درس آماده استخدام هستند. دانشگاه در حال حاضر 8000 دانشجوی فارغ التحصیل داشته و امروزه، 7،500 دانشجو در مقطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد تحصیل می کنند. حتی با همکاری دانشگاه ایالتی نیویورک برنامه درجه دو را ارائه می دهد. برنامه های وابسته به دانشجویان از طریق مرکز انتخاب و پذیرش دانشجویان، گروه هنر و مدیریت صنایع دستی و اداره مد و طراحی نساجی دانشجویان را از طریق پیش ثبت نام پذیرش می کنند.

 

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare
error: Content is protected !!
Previous
Next